Безкоштовна доставка всіх замовлень! З 26.10 до 01.11

  • Головна

Товари партнерів

  • Про продавця
  • ФОП Кондес Ганна Миколаївна Юридична адреса: 01011, м. Київ, вул. Сергія Гусовського, буд. 1, кв. 66 ІПН: 1811419260 IBAN UA 033807750000026002056107040, АТ "ПРИВАТБАНК", МФО 305299 Графік роботи: Пн – Нд: 10:00 - 22:00 Тел: +380730505300
  • Доставка
  • Товар партнера «KARUA» буде доставлений окремим замовленням на вибране відділення «Нової пошти». Термін доставки: від 3 до 5 робочих днів. Вартість доставки замовлення партнера по тарифам Нової Пошти. (Оплата за накладений платіж 2% + 20 грн за послугу пересилання грошових коштів). Товар можна оплатити двома способами: 1) Готівкою при отриманні посилки у відділенні «Нова пошта»; 2) Картою при отриманні у відділенні «Нова пошта».
  • Повернення
  • Повернення замовлених на сайті INTERTOP товарів партнера KARUA здійснюється у випадках і згідно з умовами, регламентованих Законом України «Про захист прав споживачів». У разі повернення товару Вам необхідно: 1) вислати на електронну пошту ([email protected]) заповнену заяву на повернення товару; 2) відправити куплений товар і товарну накладну. Товар має бути новим (без слідів експлуатації та пошкоджень), має бути збережена заводська упаковка та всі бірки 3) дані для повернення товару Новою Поштою: Шимановський Владислав Сергійович. м. Київ, НП 31, тел. 099-422-28-06; 4) повернення коштів на платіжну карту здійснюється протягом 7-ми робочих днів з моменту отримання повернення нашим партнером; 5) пересилання повернення у разі браку здійснюється за рахунок продавця, у всіх інших випадках пересилання оплачує покупець.
  • Умови продажу
  • Доставка товара партнера KARUA здійснюється компанією Нова Пошта. Оплату можна здійснити на банківську карту або у відділенні Нової Пошти. На товар партнера умови бонусної програми «Інтертоп плюс» не поширюються (бонуси не нараховуються і не списуються), промокод не використовується.
Доставка
Товар партнера «KARUA» буде доставлений окремим замовленням на вибране відділення «Нової пошти». Термін доставки: від 3 до 5 робочих днів. Вартість доставки замовлення партнера по тарифам Нової Пошти. (Оплата за накладений платіж 2% + 20 грн за послугу пересилання грошових коштів). Товар можна оплатити двома способами: 1) Готівкою при отриманні посилки у відділенні «Нова пошта»; 2) Картою при отриманні у відділенні «Нова пошта».
Повернення
Повернення замовлених на сайті INTERTOP товарів партнера KARUA здійснюється у випадках і згідно з умовами, регламентованих Законом України «Про захист прав споживачів». У разі повернення товару Вам необхідно: 1) вислати на електронну пошту ([email protected]) заповнену заяву на повернення товару; 2) відправити куплений товар і товарну накладну. Товар має бути новим (без слідів експлуатації та пошкоджень), має бути збережена заводська упаковка та всі бірки 3) дані для повернення товару Новою Поштою: Шимановський Владислав Сергійович. м. Київ, НП 31, тел. 099-422-28-06; 4) повернення коштів на платіжну карту здійснюється протягом 7-ми робочих днів з моменту отримання повернення нашим партнером; 5) пересилання повернення у разі браку здійснюється за рахунок продавця, у всіх інших випадках пересилання оплачує покупець.
Умови продажу
Доставка товара партнера KARUA здійснюється компанією Нова Пошта. Оплату можна здійснити на банківську карту або у відділенні Нової Пошти. На товар партнера умови бонусної програми «Інтертоп плюс» не поширюються (бонуси не нараховуються і не списуються), промокод не використовується.

Жіноче взуття

Чоловіче взуття

Аксесуари

Дитяче взуття

Догляд

Дитячий одяг

Догляд за волоссям

Догляд для обличчя

Догляд за тілом