-5% при оплаті картою онлайн

В Україні відкриється перший магазин Kiko Milano

В Україні відкриється перший магазин Kiko Milano


Культова італійська косметика скоро буде доступна на intertop.ua та у фірмовому магазині.

Незабаром в Україні відбудеться відкриття першого офіційного магазину Kiko Milano!

Фірмовий магазин відкриє свої двері вперше у ТРЦ Ocean Plaza в Києві. Однак, продукти бренду можна буде замовити на сайті intertop.ua з доставкою по всій країні.

Kiko Milano – бренд декоративної косметики №1 в Італії. Девіз бренду – «Життя стає кращим у кольорі», тому в асортименті Kiko є сотні кольорів і текстур для сміливих експериментів з макіяжем. Щороку Kiko Milano випускає близько 400 нових відтінків, а також регулярно оновлює асортимент лімітованими сезонними лінійками.

У колекціях Kiko можна знайти не тільки декоративну косметику, а й продукти для догляду за шкірою, лаки для нігтів, пензлі для макіяжу та інші аксесуари. Серед найзнаковіших продуктів бренду – доглядова лінійка Skin Trainer з кремами, тональними основами та сироваткою для різних типів шкіри, а також бестселер Kiko – стійкі базові тіні Bright Quartet, чотири відтінки яких дають змогу створювати образи на кожен день.

Серед «улюбленців» жінок з усього світу – матові червоні помади, чорні та різнокольорові підводки для очей та зволожувальний блиск Lip Volume з ефектом збільшення об’єму вуст.

Продукти бренду виготовлені з безпечної сертифікованої сировини і до того ж не тестуються на тваринах.Слідкуйте за стилем життя разом з Intertop