Щасливий грудень з Clarks оголошення переможців

Щасливий грудень з Clarks оголошення переможців


22 грудня 2020 р. відбувся розіграш ПОДАРУНКІВ* в рамках акції Щасливий грудень з Clarks для учасників програми INTERTOP PLUS!

Виконали умови Акції та стали Учасниками Розіграшу 230 наших Клієнтів! За результатами розіграшу переможцями Акції стали 3 щасливчики, що отримають мегакруті подарунки від CLARKS до новорічних свят – Сертифікати на придбання пари Desert Boot від CLARKS (переможець зможе обрати лише одну одиницю товару з наведених артикулів: OW4779, OW4778, OW4776, OW4777, OW4870, OW4719, OW4720, OW4848, OM3272, OM3274, OM3270, OM3276, OM2986, OM2987, OM3275, OM3271, OM3208 за умови, що ця одиниця наявна в магазині на момент отримання Заохочення):

1. Каревський Олександр Геннадійович

2. Ларкіна Ольга Сергіївна

3. Масич Тетяна Іванівна.

Визначення переможців здійснювалось за номером бонусної картки INTERTOP PLUS шляхом випадкового обрання через сервіс www.random.org.

Відео визначення переможців Акції за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1lr9tVEBIOLcTdVk1yxwR9GwiSzkYbdLt/view

Скрін визначення переможців за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1kh8LlGT3bVAM2I1l8_BupmAvD8p-494i/view

Ми раді вітати переможців Щасливий грудень з Clarks та дякуємо всім Учасникам Акції!

Нагадаємо, Акція Щасливий грудень з Clarks проходила з 01.12 до 20.12.2020 р. в магазинах CLARKS, INTERTOP та на Сайті intertop.ua на території України.

Щоб стати учасником розіграшу та отримати один з подарунків, необхідно було в період з 01.12 до 20.12.2020 р здійснити покупку взуття, сумок або рюкзаків CLARKS сезону Осінь – Зима 2020 одним чеком на суму від 2799 грн з бонусною карткою INTERTOP PLUS.

Офіційні Правила Акції

*Термін дії Сертифікату на отримання Подарунку (мається на увазі придбання за 6 грн) – до 23.01.2020 р.

**Беручи участь у Заході кожен з Учасників тим самим надає свою безумовну згоду на безкоштовне використання свого зображення у цілях проведення даного Заходу, у тому числі шляхом розміщення у мережі Інтернет, надання публічного доступу до нього, а також надає згоду на використання свого імені у зв’язку із участю у Заході, у тому числі шляхом згадування імені у інформаційних/рекламних матеріалах у засобах масової інформації, мережі Інтернет тощо.

Кожен Учасник, беручи участь в Заході, тим самим підтверджує свою згоду на проведення та безкоштовне використання фото- та відео-зйомки, інтерв’ю з його Участю під час проведення Заходу та, зокрема, під час отримання Заохочення, а також на подальше використання створених таким чином фотографічних, аудіовізуальних творів, зокрема, його зображення, імені, прізвища тощо у інформаційних та рекламних матеріалах, відтворення, переробку, адаптацію, комп’ютерну, художню обробку тощо створених фотографій, відеороликів інтерв’ю, використання їх у будь-яких інших творах, в тому числі у якості складової частини, використання їх в рекламі, поширення їх у засобах масової інформації, мережі Інтернет тощо, в тому числі шляхом відтворення, публічного показу, публічного сповіщення, доведення до загального відома публіки, розповсюдження тощо, а також на передачу прав на них третім особам без будь-яких обмежень. Таке використання додатково не компенсується та не оплачується Організатором.

Надання такої згоди також розглядається у розумінні ст. 296, 307, 308 Цивільного Кодексу України. При отриманні Заохочення Учасник на вимогу Організатора зобов’язується підписати відповідну письмову згоду на здійснення фото- та відео-зйомки за його участю та на право використання його імені та зображення. Учасники надають та шляхом прийняття участі у Заході однозначно висловлюють свою згоду на збирання, реєстрацію, накопичення, зберігання, адаптування, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача) Організатором даних (персональних даних, фотографій тощо). Учасників Заходу в цілях цього Заходу та з метою забезпечення реалізації сторонами відносин у сфері реклами та збору персональних даних в комерційних цілях, зокрема, для проведення маркетингових досліджень, адміністративно-правових відносин, податкових відносин та відносин у сфері бухгалтерського обліку, економічних відносин, в сфері телекомунікаційних послуг тощо.

Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю Учасників Заходу, створені під час проведення Заходу або у зв’язку із проведенням Заходу належать Організатору. Організатор вправі використовувати вказані матеріали на власний розсуд у межах, що передбачені цим Правилами та відповідають чинному законодавству України.