Рік безкоштовної доставки від Justin

Рік безкоштовної доставки від Justin


На честь найчорнішої п’ятниці цього року Justin розігрує річний сертифікат на безкоштовну доставку!

Як це діє? Justin рандомно обере переможця серед усіх клієнтів, які здійснили замовлення на intertop.ua в період із 18 листопада по 30 листопада 2020 року. Сертифікат діятиме на безкоштовну доставку Justin з усіх магазинів-партнерів протягом цілого року. Розіграш буде проведений в перших числах грудня. Результати опублікують в коментарях до посту у профілі Justin на Facebook.

Правила акції:

До участі в Акції допускаються особи, яким на момент участі у Акції виповнилося 18 років.
Фактом участі в Акції кожен Учасник підтверджує свою повну згоду з усіма умовами цих Правил.
Учасниками Акції не визнаються та не можуть бути наступні особи, незалежно від виконання ними умов цих Правил:
• особи, яким на момент участі у Акції не виповнилось 18 років;
• особи, що є співробітниками та партнерами Організатора Акції.

Участь в акції підтверджується оформленим замовленням на intertop.ua та отриманим у будь-якому відділені Justin. Інформацію про умови та зміни умов Акції опубліковано на сайті https://justin.ua/sales

Вибір Переможця Акції відбудеться 03 грудня 2020 року із застосуванням комп’ютерного сервісу random.org (програма, робота якої заснована на принципі випадкової вибірки визначеної кількості осіб із числа всіх Учасників Акції, які пройшли активацію в період дії Акції). У спеціальному обладнанні не містяться приховані алгоритми (в тому числі вихідні тексти комп'ютерних програм), інформаційні масиви, вузли чи агрегати, недоступні для інспектування та тестування з боку осіб, які здійснюють контроль за проведенням Акції. Інформація про результати проведення розіграшу буде опублікована у Facebook Організатора Акції (https://www.facebook.com/justinpostservice/ ) 03 грудня 2020 року.

Організатор Акції має право:
• відмовити в участі в Акції особі, яка не виконала/неналежним чином виконала всі умови участі в Акції, зазначені в цих Правилах;
• відмовити у отриманні Заохочення Учаснику Акції, який не виконав умови, необхідні для отримання Заохочення, відповідно цих Правил.
У випадку виникнення ситуацій, що допускають неоднозначне тлумачення цих Правил, і/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Організатором Акції.

Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даної Акції не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, неполадками в мережі Інтернет, дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою Організатором/Партнером Акції, яка спотворює або втручається у виконання, безпеку, чесність, цілісність або належне проведення Акції, Організатор Акції може на свій власний розсуд анулювати, припинити, змінити або тимчасово припинити проведення Акції, або ж визнати недійсними будь-які її результати.
Організатор Акції має право залучати третіх осіб для повного або часткового виконання цих Правил.

Ці Правила є єдиними офіційними правилами участі в Акції.
Організатор залишає за собою право вносити зміни до умов Акції без попереднього повідомлення Учасників Акції.
Заохочення Акції надається тільки у вигляді права на послугу безкоштовної доставки до 150 замовлень із магазинів-партнерів Justin протягом встановленного періоду у п.4.1. Споживач не має права вимагати від Організатора Акції грошову компенсацію.

Інформування щодо умов Акції за телефоном гарячої лінії Організатора Акції (0 800 301 661, дзвінки безкоштовні з усіх телефонів на території України).

Переможцем можете стати саме ви. Обирайте доступну доставку Justin та перекойтеся, що удача любить наполегливих ;).