Про бренд

UNISA

Unisa - це іспанський бренд взуття, відомий по всьому світу, який намагається зробити моду комфортної для кожної жінки. Взуття цього бренду відрізняється від інших комфортом і якісними матеріалами, з яких вона виготовляється, і саме з цієї причини безліч жінок по всьому світу є відданими фанатами Unisa.
Історія бренду почалася в Іспанії в 1970-х роках. Спершу взуття виробляли тільки для американського ринку, але з часом цей бренд став одним з основних ритейлерів взуття в Іспанії і по всій Європі. Команда Unisa початку залучати дизайнерів з усього світу, бездоганний смак яких відповідав баченню компанії, тим самим створюючи завжди оригінальний і багатокультурний асортимент. Філософія компанії заснована на прихильності культурному об'єднанню і постійного оновлення ідей, адаптованих до тенденцій кожного сезону.
Кожен день взуття Unisa тестується на виробництві з метою зробити його ще більш комфортним, легким, і одночасно трендовим і практичним. Взуття, виготовлене ​​під брендом Unisa, - це взуття для сучасної жінки, яка потребує практичного взуття на кожен день, але в той же час хоче, щоб це взуття підкреслювало її зовнішність та відображало сутність.
Шкіра, з якої виготовляється взуття бренду Unisa, доставляється від кращих постачальників з Італії, Іспанії та Індії. Зразки матеріалів тестуються на стійкість і гнучкість й не схвалюються виробництвом до тих пір, поки їх якість і комфорт не будуть повністю доведені.
Повний опис