• Аксесуари
Про бренд

U.S.Polo

U.S. POLO ASSN - Американська Асоціація з кінного поло, яка розпочала свою діяльність в 1890 році. Проіснувавши понад 130 років на ринку, відомий американський бренд представлений сьогодні в більш ніж 160 країнах світу.

Одна з головних концепцій бренду - гуманність стосовно тварин. Сьогодні, як і багато провідних законодавці моди, U.S. POLO ASSN відмовилися від використання шкіри і хутра у виробництві одягу і аксесуарів, замінивши їх якісними матеріалами штучного походження.

Історія компанії має цікаве минуле:
У 1869 році в Англії з'явився один з найбільш аристократичних видів спорту - кінне поло, яке до цих пір є найбільш статусним і завдяки цьому виду спорту на світ з'явився відомий модний бренд. U.S. POLO ASSN спочатку виробляв тільки одяг, а пізніше - якісні аксесуари.
Ось уже протягом 130 років компанія «тримає планку», залишаючись однією з найпопулярніших і відомих у всьому світі, успішно поєднуючи якість, комфорт та доступність.

У процесі виробництва компанія використовує особливі інноваційні технології: після активного використання вироби не втрачають кольору, форми і властивостей.
Дизайн і фірмовий стиль бренду U.S. POLO ASSN побудований на класиці, лаконічності, елегантності і простих силуетах. Тому речі марки універсальні, прекрасно підходять для базового повсякденного використання і можуть залишатися актуальними не один сезон. Різноманітний модельний ряд, багатство фактур, якість фурнітури створюють рівень, здатний задовольнити найвишуканіший смак.

Кожна колекція сумок створена з урахуванням всіх традицій і вимог. Поєднання класичних кольорів підкреслює унікальний стиль і приналежність до U.S. POLO ASSN.

З U.S. POLO ASSN Ви завжди в тренді!
Повний опис