• Дитячий одяг
  • Чоловічий одяг
  • Жіночий одяг
  • Жіноче взуття
  • Чоловіче взуття
  • Дитяче взуття
  • Аксесуари
Про бренд
У 1968 році починається виробництво під брендом The North Face, після того як Кеннет Клопп вирішив змінити спрямованість бізнесу з роздрібної торгівлі на дизайн одягу і взуття і власне, виробництво. Клопп найняв свого друга Джека Гілберта, який на той момент закінчив Стендфордського школу бізнесу, керувати фабрикою і налагодити оптовий збут товару.

У 1968 році було представлено нове лого бренду. Також, саме в цьому році з'явився слоган компанії: «The North Face - ви не зможете придбати за гроші нічого більш надійного.

У 1977 році почалося використання у виробництві компанії революційної технології GORE-TEX, яка відома своєю водонепроникністю, при цьому дозволяючи нозі дихати. Згодом компанії почала пропонувати повний спектр одягу і взуття з цієї унікальної тканини.

І на сьогоднішній день компанія вже відома по всьому світу. Вона також спонсорує різні проекти, пов'язані з екстремальним спортом.

підсумки:

1. THE NORTH FACE - бренд з більш ніж 50-ти річною історією (1966) інновацій і досягнень.
2. THE NORTH FACE - світовий лідер ринку OutDoor, як з точки зору асортименту, так і з точки зору обсягу продажів. У кожній з країн Європи, The North Face входить в топ 3 найбільш продаваних OutDoor-брендів.
3. THE NORTH FACE в США, як Clarks в Британії - в ньому ходять всі, від охоронця Ліндсей Лохан до Барака Обами.
4. THE NORTH FACE - бренд категорії А. Це та ж категорія в якій присутні такі бренди, як Nike, Apple, Coca-Cola, IKEA, McDonalds.
5. THE NORTH FACE активно йде в сегмент Casual. Закріпившись на вершині ринку OutDoor, TNF готовий зробити впевнений крок у найперспективніший споживчий сегмент.
Повний опис