• Догляд для обличчя
  • Догляд за тілом
Про бренд

SKINLITE

SKINLITE - популярний південнокорейський бренд, спеціально розроблений для Європи і Америки. Ретельний відбір натуральних компонентів, застосування інноваційних технологій дозволили удосконалити традиційні корейські рецепти краси і в повній мірі взяти найкраще від природи, адаптувавши під особливості шкіри європейських жінок.

Сучасний ритм життя вимагає від жінки високої активності і динамічності, тому багато жінок стикаються з проблемою браку часу на догляд за шкірою. На допомогу приходить косметика SKINLITE. Вона компактна, зручна і дозволяє доглядати за собою в будь-якій ситуації. Тепер не потрібно носити з собою баночки та пляшечки, досить покласти в косметичку зручну, компактну упаковку SKINLITE і, де б Ви не знаходилися, Ви зможете насолодитися приємною косметичною процедурою, завдяки якій Ваша шкіра завжди буде виглядати так, немовби Ви щойно відвідали салон краси.

SKINLITE - це натуральність і гармонія з природою абсолютно у всьому!

На сьогоднішній день SKINLITE - це п'ятнадцятирічна історія успіху в більше, ніж 30 країнах світу. У нього багата історія, мільйони відданих шанувальниць й неймовірна кількість захоплених відгуків
Повний опис