-5% при оплаті картою онлайнПро бренд

Prego

Треба лише декілька слів, щоб описати Вам хто ми.

Ми — це бездоганна якість, Ваш комфорт та краса. Ми даруємо любов усім своїм клієнтам і робимо їх неймовірно щасливими!
Тільки уявіть, наші полички в магазинах переповнені різноманітним взуттям на будь-який смак та подію! Яскраві босоніжки, витончені туфлі, спортивні кросівки, безліч стильних аксесуарів... уявили?
А тепер — найголовніше! Це все можна купити по доступній ціні. Вибір перевершує Ваші сподівання!
Prego дарує яскраві емоції: від першого знайомства з новою парою туфель — до посмішок консультанта, який дбайливо загортає Вашу покупку.


Також, ми щорічно беремо участь у різних івентах. Підтримуємо та спонсоруємо наших красунь на конкурсі «Міс Україна», зайняли І та ІІ місце в номінації «Народний бренд» 2018 і 2019 року, співпрацюємо з «Інтергал-буд». З радістю долучаємось до різних спортивних заходів і поєднуємо сили та модне бачення з українськими дизайнерами.

Наша історія

Бренд Prego, таким як Ви його знаєте, починає свою історію у 2014 році. Але до цього, 8 років бренд мав назву Gradо.

14 років назад, коли мережа складала лише один магазин у Києві, ми мріяли про тисячі задоволених клієнтів, про розвиток мережі, про різноманітний асортимент у наших магазинах. Ми старанно працювали, щоб українці та гості нашої країни мали можливість купити взуття бездоганної якості! Ми стали першими не тільки в фасонах і трендах, а і в розумінні жінок та чоловіків будь-якого віку та готові закохати їх у наш продукт!

Сьогодні мережа складає 10 магазинів по Україні. Нам вдалося відкритись та дарувати радість жителям Києва, Кременчука, Полтави, Хмельницького, Черкас, Чернівців та Львова.
Повний опис