Про бренд

Papuchi

«Papuchi» - це українська компанія із багаторічним досвідом у сфері виготовлення шкіряного взуття. Сучасне обладнання забезпечує бездоганну якість готових виробів. Взуття виготовляється тільки із натуральної шкіри та високоякісної оригінальної фурнітури. Асортимент постійно поповнюється новими, стильними моделями.

Папучі - це українське слово, на Закарпатті так називають капці або «тапочки». Ми обрали таку назву через те, що створюємо зручне взуття, яке можна порівняти з домашніми капцями. Воно ідеально виглядає та виготовляється лише з якісних та натуральних матеріалів.

Маючи колосальний досвід на українському ринку, «Papuchi» зуміла оптимізувати всі етапи виробництва так, щоб отримувати якісне взуття за доступною ціною.

«Papuchi» виготовляє зимове взуття (утеплене), літнє взуття, весняно-осіннє взуття (демісезонне). Асортимент щороку стає все ширшим, щороку додаються нові різновиди. На сьогодні Ви можете купити чоботи, черевики, напівчеревики, туфлі, а також спортивне взуття від виробника.

Кожна колекція взуття створена згідно останніх модних тенденцій. «Papuchi» - взуття для стильних, сучасних людей, які цінують простоту та зручність.

Львівське взуття на сьогодні є одним із найкращих в Україні. «Papuchi» - належить до провідних виробників жіночого взуття в Україні. Доступні ціни та бездоганна якість - основні критерії для вибору цього бренду.
Повний опис