• Жіноче взуття
Про бренд

NR RAPISARDI

Бренд «NR RAPISARDI» народився в Тоскані, і з 1959 року Джанкарло Рапізарда займається проектуванням і виробництвом креативних колекцій взуття з увагою до деталей. Саме Джанкарло Рапізарда вирішив використовувати солом'яне переплетення, інноваційний і вишуканий матеріал, який до того часу, використовувався тільки при виробництві декоративних предметів. Ця комбінація традицій і тісних зв'язків з місцевими виробниками залишилася незмінною.
У 1982 році син Джанкарло, Ніколо, успадкував керівництво компанії та реалізував виробництво з використанням нових технологій. Він допоміг переходу бізнесу від традиційної, ремісничої діяльності до промислової. Новий логотип NR Rapisardi включає NR, ініціали його імені. NR Rapisardi є сімейною справою, оскільки бренд дійсно пов'язаний з історією самої сім'ї. Філософія бренду - це традиції та інновації: якість і увага до деталей в поєднанні з новизною, щоб кожен сезон створювати нові стилі. Виробництво NR Rapisardi уособлює італійський стиль, це взуття - міське, ексклюзивне і практичне водночас. Ключовими факторами виробництва NR Rapisardi є: стиль, комфорт, італійське виробництво, стійкість.
СТИЛЬ - Перш за все, компанія кожен сезон пропонує впізнавану колекцію, яка є результатом дослідження нових матеріалів, кольорів і форм.
КОМФОРТ - Взуття має задовольняти кожного клієнта, тому використовуються еластичні матеріали і смуги.
ІТАЛІЙСЬКЕ ВИРОБНИЦТВО - Символ якості і привабливості моди.
СТІЙКІСТЬ - Спосіб життя з повагою і захистом навколишнього середовища.
Колекції NR Rapisardi мають впізнаваний стиль, оцінений жінками у всьому світі. У кожній колекції виділені знакові елементи стилю: еластичність і увага до підгонки.
Повний опис