• Дитячий одяг
Про бренд

Minoti

Бренд Minoti пропонує модний стильний одяг для дітей. Над створенням моделей працює команда професійних дизайнерів Великобританії. Усі колекції дитячого одягу Minoti відрізняються своєю елегантністю, красою та зручністю для дитини. Ви з належністю оціните високу якість речей, неповторний англійський стиль и індивідуальність бренду. Кожна деталь одягу продумана до дрібниць. Ось основні особливості цього бренду, який неодмінно займе основне місце в гардеробі Вашої дитини:

1. Стиль. Кожна річ торгової марки скурпульозно розробляється так, щоб look з її участю був привабливим та модним. Яскравий дитячий дизайн – одна з головних «фішок» бренду Minoti.
2. Якість. Одяг бренду відшитий з натуральних тканин та безпечної фурнітури для здоров”я дітей. Враховуючи особливості ніжної шкіри малюків, Minoti використовує гіпоалергенні матеріали.
3. Довговічність. Виробник під час відшиву колекцій використовує якісні матеріали, які слугуватимуть маленьким непосидам довгий час, не втрачаючи кольору та форми.
4. Комфортність. Одяг Minoti приємний на дотик та зручний. Дизайнери використовують правильні лекала та відповідально відносяться до пошиву речей для дитячого гардеробу. Навіть найменші шви обробляються на високотехнологічному обладнанні.
5. Наслідування модним тенденціям. До кожного сезону, команда торгової марки розробляє нові колекції, дизайн яких відповідає сучасним тенденціям дитячої моди.
6. Широкий асортимент. Бренд орієнтується на широке коло споживачів. Тут кожен обов”язково знайде щось для себе.
Повний опис