• Жіночий одяг
Про бренд

Mememe

Mememe – інноваційний український бренд жіночої нижньої білизни, створений для вільних і активних дівчат. Використовуючи особливу технологію крою та шиття, ми створюємо продукт, який підкреслює тільки найкращє.

Бездоганний крій і плоскі шви створюють ідеальну посадку, завдяки чому білизна відчувається як друга шкіра. М'які і ніжні, приємна на дотик. Сучасна тканина, яку ми використовуємо, створена для максимального комфорту. Чіткий друк і якість кольору гарантуються професійним обладнанням та експертами. Яскраві і соковиті кольори наших принтів: - застосовуються безпечні барвники високої якості; - не вигоряють і не змиваються; - не залишають слідів на шкірі і одязі; - не викликають роздратування або алергії. Еластичні і міцні, наші трусики універсальні для будь-яких ситуацій. Вони тягнуться у всіх напрямках, забезпечуючи повну свободу рухів. Дихаюча тканина. Швидко сохнуть, не вбирають запахи і зберігають терморегуляцію тіла. Зберігають колір і форму Завдяки технології нанесення принта наші трусики такі ж яскраві, як в день покупки.

Трусики Мімімі - це аналог безшовної білизни. Завдяки сублімованому друку і окремо викроєними деталям не линяють і не розтягуються, без змін витримують 100 разів дбайлив прання в машинці при температурі 30С. У нас 70% покупців повертаються мінімум за другими.
Повний опис