-5% при оплаті картою онлайн  • Догляд за волоссям
  • Догляд для обличчя
  • Догляд за тілом
Про бренд

Marie Fresh

Marie Fresh Cosmetics – сучасний український бренд натуральної доглядової косметики, який активно розвивається та підкорює серця тисяч шанувальниць.

Компанія була заснована лікаркою-косметологинею Мариною Кандзюбою 2016 року. В основі бренду – бажання допомогти кожній дівчині та жінці знайти свій унікальний та комплексний підхід для догляду за шкірою. На початку свого шляху Марина зрозуміла, що світ косметології часто зосереджений на грошах, а не на здоров’ї та красі, і тому вирішила сама створити доступну та ефективну лінійку косметики. Усі засоби Marie Fresh Cosmetics виготовлені з натуральної сертифікованої сировини високої якості та не містять агресивних ПАР. Також компанія отримала європейський сертифікат GMP (Good Manufacturing Practice), який вказує на якість і безпечність косметики.

Marie Fresh Cosmetics випускають засоби для різних типів шкіри – зневодненої, чутливої, проблемної, тому кожна дівчина обов’язково знайде щось для себе. Крім того, в лінійці бренду є не тільки продукти для догляду за шкірою, а й шампуні, гелі для душу і навіть серія антицелюлітних засобів.
Повний опис