Про бренд

LUD

Бренд молодіжного одягу LUD заснували два молодих і веселих хлопця 3-го квітня 2017 року: Владислав Сахно і Владислав Цеков.

Ми – екс учасники команди «Лукас», виступи якої ви напевно бачили в передачі «Ліга сміху» на телеканалі 1 + 1. Під час ігор і зародилася ідея власного бренду. Нам подобалася одяг в стилі "streetwear" і дуже хотілося, щоб форма команди була витримана в даному стилі. Шукали, міксувати, створювали яскраві образи і, як показала практика, виходило класно. За два сезони в «Ліги Сміху» багато хто цікавився, хто одягає хлопців з «Лукас» і де можна знайти такі речі?

І в один прекрасний день, нам в голову прийшла думка: «А що якщо спробувати самим створити одяг?» Натхнені ідеєю, вже на наступний день вирушили в ательє, буквально на пальцях розповіли, як бачимо свою першу колекцію і понеслась. Звичайно, не відразу, методом спробом і помилок, підбору швачок, заміни матеріалу, вивчення модних тенденцій, але все ж таки вдалося втілити в життя свою мрію. І прямо зараз ми вчимося, намагаючись кожен день робити наш бренд краще!
Повний опис