KARIANT  • Чоловічий одяг
  • Жіночий одяг
Про бренд

KARIANT

В народі кажуть, що у природи немає поганої погоди. Ми не можемо не погодитися з відомим кінорежисером, але, в свою чергу, хочемо захистити наших клієнтів від раптових погодних сценаріїв. Тому ще 20 років тому торгова марка «KARIANT» поставила для себе першочергову мету - забезпечувати жінок і чоловіків ідеальним верхнім одягом.

Кожна колекція пуховиків, парок, курток і жилетів розробляється заздалегідь, вивчивши Ваші уподобання, і відповідає топовим тенденціям Світу моди. І нехай в 21-му столітті лояльна цінова категорія, скоріше, виняток із правила, але для «KARIANT» - це принцип.

Для здійснення мети у нас бездоганно працюють 3 виробничих лінії; 7000 виробів щомісяця відправляються до покупців. І не варто хвилюватися, що менеджери «KARIANT» не підберуть для Вас потрібний розмір або фасон. Широкий розмірний ряд - ще одна перевага.

Продукція «KARIANT» закохує з першого погляду тисячі модниць по всій Україні та іншим країнам СНД. У нас є офіційне представництво в Росії, з нами успішно співпрацюють близько 200 компаній і ми завжди раді партнерству. «KARIANT» - сімейний бізнес, який крок за кроком по шляху до зірок, постійно примножує свої досягнення. Цього разу це позиція в «ТОП-100 кращих компаній року». А як красиво виглядають наші куртки на модних виставках!
Поєднання бездоганної естетики з відмінною якістю в куртках «KARIANT» - запорука ультрамодного і теплого верхнього одягу.
Повний опис