Про бренд

Janita

У взутті « Janita » можна зустріти людей в Норвегії, Росії, країнах Балтики, Фінляндії та Швеції. Компанію Janita вважають найбільшим фінським виробником, що спеціалізується на виробництві взуття для жінок.
Технології / особливості:
• Кра.сиве, зручне і тепле зимове взуття;
• Натуральні матеріали.

Матеріали:
Взуття «Janita» майже на 100% складається з фінських матеріалів і виготовляється повністю в Фінляндії. Матеріали, як використовуються у виробництві взуття «Janita», спеціально розроблені з урахуванням вимог холодного зимового сезону. Найголовнішим матеріалом для виробництва є шкіра. Краща шкіра закуповується у фінських постачальників і лише частково на європейському ринку. Ретельно відібрані субпідрядники точно дотримуються інструкцій «Janita» і розробляють натуральні матеріали з особливими характеристиками, такими як високоякісна натуральна шкіра - м'яка, з особливими властивостями шкарпетки (наприклад, водовідштовхувальні властивості шкіри). Зимові умови, мороз, слизькі поверхні пред'являють відповідні вимоги до підошов і каблуків, для виробництва яких використовуються тільки фінські матеріали.
Всі види шкіри, з яких виготовляється взуття « Janita » для зимового періоду, тестуються при температурі - 40 ° С, що забезпечує її чудові якості в суворих кліматичних умовах зими. Підошва виготовляється з матеріалів, які запобігають ковзанню, навіть при дуже сильній ожеледі. Найбільшою популярністю в умовах холодної зими користується взуття « Janita » з підкладкою із овечої цигейки, в купі з комфортною колодкою, яка створювалася з урахуванням особливостей будови ноги слов'янських жінок. « Janita » - це взуття, повністю адаптоване під наші кліматичні умови, що володіє надстійкою колодкою та комфортним, з урахуванням особливостей будови стопи супінатором.
Творча студія корпорації вважає своєю основною місією розширення своїх можливостей і нарощування технологічних потужностей, тому асортимент типів взуття постійно розширюється. З огляду на актуальні модні тенденції, дизайнери створюють адекватні сучасним умовам колекції, завжди підтримуючи компанію на вершині моди.
Повний опис