Про бренд

Greyder

Володіючи 60-річним досвідом, Greyder, який зумів стати одним з найбільш вподобаних брендів у взуттєвій моді, втілює мрії тих, хто хоче зробити свій власний шлях у виборі взуття.
Greyder, який у всіх своїх колекціях приділяє першочергову увагу очікуванням любителів взуття та продовжує свій шлях бренду зі своїм власним стилем, не обмежуючись стандартами, входить до числа шанованих брендів у Туреччині та світі завдяки своїй інноваційній концепції магазину, привабливому дизайну, стильні додаткові продукти та моделі, які залишають свій слід у кожному сезоні.
Його пристрасть, яка зосереджена на надійності, якості та динамічності; Greyder, що відповідає очікуванням кожного елегантністю та якістю, інноваційними рішеннями, пропонує своїм передплатникам послуги у більш ніж 380 торгових точках.

Служачи любові до взуття своїм досконалим підходом до виробництва протягом 60 років, Greyder уперше представила споживачеві концепцію Casual Fashion. Сьогодні «Повсякденна мода» стала незамінною тенденцією із Greyder. Greyder втілює в життя поєднання взуття та технологій з найраціональнішими ідеями, гнучкими та прохолодними у спекотні літні дні; Доводить, що в кожному сезоні він відрізняється своїми моделями, які не пропускають воду холодними зимовими днями.
Зі своїми 100% шкіряними виробами та широкими виробничими потужностями Greyder, який робить тверді кроки вперед у своєму міжнародному шляху бренду та поєднує своє унікальне виробництво з якістю та функціональністю, продовжує пропонувати елегантність та комфорт одночасно.
Повний опис