• Жіноче взуття
Про бренд
Взуттєва фабрика Джино Фиджино розпочала свою діяльність у 1998 році. Це сімейний бізнес і власник зацікавлений в першу чергу в задоволенні потреб клієнта та якості продукції, що випускається. Наші співробітники мають високу кваліфікацію, постійно проходять стажування в країнах ЄС, ми працюємо на сучасному обладнанні і використовуємо комплектуючі тільки італійського і турецького виробництва.
Весь час компанія розвивалася і розширювала модельний ряд продукції. У цьому році можна відзначити, що продукція Gino Figini вже отримала чималу популярність не тільки серед українських покупців, але і любителів неабиякого взуття з-за закордону.
Кожна пара взуття торгової марки Gino Figini проходить перевірку на відповідність усіх вимог щодо якості. Власник сам особисто перевіряє кожну пару до того, як вона потрапить в руки нашим клієнтам. Це не тільки дозволяє виключити брак, а й дає можливість гарантувати якість продукції. Відмінною особливістю торгової марки Gino Figini є те, що вона одна з небагатьох в Україні може втілити в реальність практично будь-який задум модельєра, перетворивши задумку в унікальну пару взуття, яку не зустрінеш більше ніде.
Повний опис