• Аксесуари
Про бренд

Gc

Smart Luxury

Відмінними якостями кожної колекції бренду Gc - це стиль і досконалість. Механізми годинника виконані з властивою швейцарцям педантичністю, мають абсолютну надійність і широкий набір самих різних функцій. Деякі моделі прикрашаються великою кількістю дорогих елементів, є годинник з діамантами самої різної форми і ограновування, які роблять вироби неймовірно розкішними.

Основний задум марки - це Smart Luxury. Цей статусний годинник призначений для тих, хто любить вишукані і якісні речі. З ним з'являється відчуття володіння всім в цьому житті і упевненість в тому, що зробили правильний вибір. Йому часто віддають перевагу справжні знавці і поціновувачі мистецтва: письменники, артисти, художники і просто творчі особи. Годинники відбивають емоції і є показником особистих досягнень.

Gc - молода компанія з великим майбутнім! Створена вона була в 1997 році, а її засновником і, в той же час, ідейним натхненником є Paul Marciano. Він до цього часу вже мав достатній досвід роботи в годинниковій індустрії і зумів добитися істотних результатів. Пол завжди прагнув до найкращого результату і намагався утілювати в життя усі свої мрії, ніколи не задовольнявся досягнутим і у будь-який момент був готовий прийняти наступний виклик. Ця молода компанія допомогла відбити його особисте відношення до якості життя, створювати ексклюзивні речі та розширювати межі можливого.

Швейцарські годинники Gc ексклюзивно представлені в магазині Таймбар основними колекціями:

Sport Chic - спортивний годинник, що втілює свободу і дух змагань;
Classic - класичні моделі, вірні віковим традиціям;
Precious - жіночі моделі, що утілюють розкіш і вишуканість.
Повний опис