• Дитячий одяг
  • Чоловічий одяг
  • Жіночий одяг
  • Жіноче взуття
  • Чоловіче взуття
  • Дитяче взуття
Про бренд
Diadora - італійська компанія, виробник спортивного одягу, взуття та аксесуарів, що базується в Каерано-ді-Сан-Марко в провінції Тревізо. Технічний спонсор і творець уніформи для Італійської асоціації суддів.
Компанія Diadora є однією з найстаріших і шанованих у Європі. З'явилася вона відразу після закінчення Другої Світової Війни і почала з виробництва гірських черевик, зроблених вручну. Це справило належне враження на регіон, і компанія почала зростати і розвиватися.

Безумовно, компанія не могла обійтися без серйозних рекламних контрактів, і в підсумку він був отриманий. Медійним символом компанії став нападник туринського Ювентуса і збірної Італії Роберто Беттега. Результат перевершив всі очікування: виробництво компанії Diadora перевищила 3 мільйони пар, компанія мала понад 3500 торгових точок в 45 країнах світу. Спортивне взуття, зокрема тенісні черевики, стали невід'ємною частиною повсякденного життя звичайних людей, особливо величезним успіхом користувалася у молоді.

Надалі список спортсменів зі світовим ім'ям, з якими співпрацювала компанія Diadora тільки збільшувався. У різний час це були Нікі Лауда, Зіко, Ален Прост і Айртон Сенна, а також Національна Збірна Італії з Футболу. У дев'яності роки минулого століття особою компанії був чудовий Роберто Баджо. Сума цього контракту була однією з найзначніших на ті часи і становила трохи більше 1,2 млн. доларів.

Згадана популярність бігових і тенісних кросівок Diadora виникла не випадково. Компанія проводила величезні вишукування з метою створення взуття, яка зможе задовольнити максимальне число потреб професіонала і стати невід'ємним атрибутом гардеробу абсолютно будь-яку людину.
Повний опис