Charrier Parfums  • Догляд за тілом
Про бренд

Charrier Parfums

Charrier Parfums - це французька компанія, створена в 1888 році, розташована у місті Vallauris, недалеко від Grasse, World Capital of perfumes.

Ця компанія завжди належала до родини Charrier, і зараз нею керує четверте покоління!
Парфумерна діяльність є досить тривалою, а всі виробничі процеси проходять на власній фабриці, від розробки парфумерії, створення дизайну до виготовлення продукту, а також доставки товару. Завдяки близькості до Grasse мають можливість отримати найкращі природні ефірні речовини, олії (троянди, жасмину, ірису ...), які завжди використовували в парфумерії, і дотримувалися традиційного способу створення парфумерії у домашньому стилі.

З початку історії Charrier Parfums завжди виробляв різні парфуми в різних розмірах, приділяючи велику увагу якості духів та привабливості упаковки. Всі парфуми пропонуються у дуже гарних коробках із типовим французьким стилем. Продаж був головним чином локально та на більшій частині французької території через представників продажу. Потім, у шістдесятих роках, після створення Європейського Співтовариства, Charrier Parfums почав постачати духи в різні країни. У 1963 році Charrier Parfums виникла ідея створити колекцію подарункових наборів мініатюрних парфумів.

Так, як у Канській затоці було багато американських човнів, американських ВМС завжди просили придбати кілька різних парфумів невеликого розміру, щоб мати вибір на існуючу французьку парфумерію у себе на батьківщині. Спочатку це були маленькі пляшки в простій упаковці, але через великий попит, було прийнято рішення створити красиву упаковку подарункових наборів, що містять асортимент різних флаконів для духів: саме тоді народилися подарункові набори від торгової марки Charrier Parfums. 50 років по тому компанія продовжує виробництво, яке розповсюджено більш ніж у 60 країнах через парфумерію, універмаги, сувенірні магазини, duty free, авіакомпанії… У Франції, країні моди, є кіоск у найвідомішому французькому універмазі „Galeries Lafayette »та інші торгові точки. Рік за роком оновлюються набори та створюються нові пропозиції. Духи, що містяться в наборах, представляють широкий вибір традиційних або модних парфумів із завжди запитом: збереження якості.

Також зосереджено на виробництві привабливої упаковки із сильним французьким іміджом, яку можуть споживачі легко розпізнати. Усі парфуми є з гарантією 100% ВИПРАВЛЕНО У ФРАНЦІЇ.

Клієнти купують наші набори:
- зробити приємний подарунок з Франції на будь-який випадок
- мати колекцію мініатюр або з декоративною метою
- мати в одному комплекті вибір різних парфумів
Повний опис