Про бренд

CARDO

Бути жінкою - це розуміти себе і свої бажання, нести в цей світ красу, гармонію і натхнення. Всі жінки різні, кожна по своєму дивовижна, кожна - окрема формула, поєднання різних якостей в унікальній пропорції.
Ми розробляємо наш одяг виходячи з цього постулату. Наш одяг допомагає не тільки розкрити свою жіночність, а й отримувати задоволення від можливості бути собою, справжньою.
У нас є як повітряні моделі для мрійливих дівчат, які прагнуть до новизни, так і стриманий Smart Casual для прагматичних представниць прекрасної статі, у яких кожен день розписаний по хвилинах.

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

ЯКІСТЬ і ПОСАДКА ВИРОБІВ
Контролюємо якість на кожному етапі виробництва, віддаємо перевагу натуральним тканинам і тестуємо зразки на зручність експлуатації і догляду.

ШИРОКИЙ АСОРТИМЕНТ
Ми поповнюємо асортимент постійно, щоб у вас завжди була можливість зайти на сайт і побалувати себе чимось новеньким. Крім цього у нас є готові рішення - капсульні гардероби, які розробляють професійні стилісти спеціально для того, щоб полегшити ваше життя і позбавити від мук вибору.
Повний опис