BluntПро бренд

Blunt

BLUNT™ - новозеландська компанія, яка створює найкращі у світі парасольки, щоб ви любили кожну мить під дощем. 

·Ми знаємо, наскільки типові парасольки можуть бути неприємними. Поганий дизайн і якість роблять більшість парасольок схильними до виходу з ладу протягом кількох місяців. Оскільки, понад мільярд парасольок щороку потрапляє на сміттєзвалище, типові парасольки є значним тягарем для нашої планети. Ми в Blunt вважаємо, що ви не повинні обмежуватися вибором одноразової парасольки. 

·Революційний дизайн парасольки Blunt, розроблений у Новій Зеландії, гарантує роки надійної роботи. Наші повністю натягнуті навіси для парасольок витримують вітер зі швидкістю 88 км/год, і наша якість очевидна щоразу, коли ви відкриваєте та закриваєте свою парасольку. Парасолька Blunt покращує відчуття на вулиці, дозволяючи максимально використати наступний дощовий день. 

·Кожна деталь важлива. Парасолі Blunt були спроектовані заново. BLUNT™ - це не просто красива парасолька. Наші парасолі оснащені запатентованими наконечниками BLUNT™ і телескопічними спицями, які становлять невід'ємну частину унікальної системи радіального натягу (RTS), створюючи єдиний в світі повністю натягнутий купол парасольки. 

·Наше переконання полягає в тому, що ми не хочемо випускати продукти, які легко проникають на звалище. Як частина вирішення цієї проблеми, наші парасольки призначені для ремонту, а не для викиду. У малоймовірному випадку, якщо BLUNT™ вийде з ладу, і ми не зможемо його відновити, ми замінимо його на новий протягом 2 років. Ми підтримуємо наші товари.
Повний опис