• Дитяче взуття
Про бренд
Вiomecanics (Біомеканікс) була заснована компанією «International shoes Garvalin» у співпраці з інститутом Біомеханіки Валенсії (IBV).

Особливості:
- Анатомічна взуття, в якій колодка оптимально відповідає дитячій ступні;
- Вiomecanics - це взуття для того, щоб малюк в ній не тільки ходив, але і повзав;
- Ідеальна перша взуття малюка, тому що вона була розроблена не взуттьовиками, а фізіологами з урахуванням будови і етапів розвитку дитячої стопи.

Матеріали:

Всі матеріали і компоненти взуття Biomecanics відбираються з особливою ретельністю виходячи з їх найвищої якості та легкості, завдяки чому вага кожної пари взуття пропорційно не перевищує ваги дитини, що відповідає його віку.

Неймовірно м'яка шкіра зовні, всередині лицьова м'яка перфорированая шкіряна підкладка, що забезпечує випаровування вологи.

Шкарпеткова частина взуття Biomecanics додатково зміцнена, що дозволяє діткам легко відштовхуватися при повзанні і легко вставати на ніжки (не ковзає), а також для того, щоб захистити пальці дитини від ударів.

У взутті є додаткова бічна прошивка, протиковзка виймаються устілка зі спеціальною обробкою Herbal для захисту від неприємних запахів, розвитку цвілі і бактерій.

Підошва забезпечує максимальну гнучкість ступні. Спеціальне будова підошви в районі п'яти забезпечує унікальну підтримку щиколотки, але при цьому не нав'язує ніжці неправильну постановку (як у випадку з завищеною і дуже щільною в районі п'яти ортопедії) - тому у всьому світі рекомендована ортопедами в якості взуття, що піклується про правильне фіомірованіі стопи.

Задник взуття забезпечує необхідну фіксацію щиколотки (в незначних обсягах задник вищий, щоб забезпечити більшу фіксацію).

Спеціальний скіс на п'яті також збільшує стійкість при ходьбі.

Взуття компанії Biomecanics - розумний продукт, що допомагає в розвитку і формуванні стопи на всіх етапах росту дитини.
Повний опис