ANNASUN  • Аксессуары
Про бренд

ANNASUN

ANNASUN - це український бренд і український виробник дизайнерського ОДЯГУ, ШАПОК, ШАРФІВ, КЕПОК, ПАНІВ І АКСЕСУАРІВ. Також, у нас працює окрема лининя з пошиття: СУМКИ, РЮКЗАКИ ТА БАНАНКИ.

 У своїх колекціях ми вже на 70% перейшли на матеріали з вторсировини. Це означає, що ми менше наносимо шкоди та шкоди природі і прагнемо стати справжнім ECO FRIENDLY BRAND для української природи, людей і моди. Адже як хочеться, щоб кожен, купуючи якісні і недорогі сумки AnnaSun, знав, що він допомаг очистити нашу планету від непотрібного, наповнивши її ОСОЗАННОЙ МОДОЮ. Так, ми перші в Україні почали використовувати справжню папір крафт (надміцний і якісний матеріал вторинної переробки) для пошиття рюкзаків, сумок і бананок. Такий матеріал виглядає дуже незвично і стильно, а міцність вашої речі при цьому, ніяк не страждає. Ще, у нас є матеріал з пластикових пляшок, який повністю імітує шкіряну сумку або рюкзак. Але, при цьому, у них 12 місяців гарантії, а коштують вони недорого.  

   Історія бренду:  
Колись давним-давно, в горах на березі моря, народилася маленька дівчинка. Вона мріяла стати принцесою-дизайнером і весь час придумувала різні образи своїм лялькам. Минув час. І дівчинка виросла. Працюючи стилістом на всіляких міжнародних проектах, її не залишала мрія. І зустрівши свого майбутнього чоловіка, вони вирішили назавжди бути разом. Як море і гори. Тепер їх мрія стала загальною. Крок за кроком вони втілювали ідеї в життя. Перша сумка, лаконічна і проста, як гірська вись. Перший шарф, легкий, як морський бриз. Всі лінії природи в міському ритмі життя. Немає нічого надуманого і пафосного. Сьогодні Ганна та Олександр не одні. Величезна команда і колосальна праця кожного тепер вірять в одну мрію.

Філософія
ANNA SUN — сімейний бізнес, який росте і розвивається кожен день. Команда, власне виробництво і фірмові магазини розташовані в Києві. Філософія бренду - підтримання концепції екологічної моди, не завдає шкоди природі, використання високоякісних штучних матеріалів для зносостійкості і простоти у догляді. Ми прагнемо до того, щоб людина відчувала свою унікальність і особливість в наших речах за розумні гроші. Ми за екологічний бізнес у всіх відносинах.

  Місія бренду: Безперервно кипить життя, кудись поспішають тисячі людей. Вулиці наповнені гулом машин, потоками перехожих, гучними розмовами, музикою, вогнями вітрин. Наша місія — надихати і допомагати!

  Ми створили екологічне виробництво в місті, щоб бути в ньому законними представниками усвідомленої моди. Мінімізуючи шкідливі фактори та матеріали у виготовленні речей, ми повертаємося у своє дитинство, крокуючи вперед у майбутнє.

ANNASUN - для мрійників міських вулиць.
Полное описание