Про бренд

Andywatch

Andywatch – український бренд стильних та яскравих наручних годинників. Годинник Andywatch – це не тільки спосіб дізнатись котра година, але й вишуканий аксесуар, прикраса чи елемент, який вдало доповнює образ та здатний підкреслити ваш стиль і характер.
Для поціновувачів класики створили елегантні годинники колекції Universe, що підкреслять ваше почуття стилю. Класична лінія Andywatch завжди буде родзинкою вашого образу, що кидатиметься в очі.

Наручні годинники Andywatch відповідають не лише низці технічних вимог, таких як надійність і точність, а й естетичним. Щосезону виготовляємо шкіряні ремінці трендових кольорів та випускаємо колекції згідно тенденцій світової моди.
Водночас ми хочемо підкреслити свою прихильність до свідомого споживання та пропагуємо бережливе ставлення до природи. Саме тому ми завжди приймаємо на правильну утилізацію або переробку старі годинники та використані батарейки. Проводимо регулярні еко акції з метою розповсюдження інформації про переваги zero waste стилю життя.
Полное описание