Про бренд

Alpine Сrown

ALPINE CROWN – молодий британський бренд, офіційно представлений в Україні з 2010 року.
Головною метою бренду є створення навколо себе сильної спільноти активних людей, що не бояться пригод і завжди відкриті новому.
Незважаючи на те, що бренд Alpine Crown зовсім недавно заявив про себе на європейському ринку, подані ним куртки, взуття та гірськолижний одяг користується великим попитом. Причин популярності продукції компанії чимало, але основними можна по праву вважати наступні:

- Використання інноваційних матеріалів;
- Привабливий сучасний дизайн;
- Бездоганна якість виготовлення;
- Високий рівень комфорту і функціональності;
- Міцність і стійкість до зношування;
- Простий догляд.

Крім цього, велику роль відіграє і те, що гірськолижні костюми, взуття, рюкзаки Alpine Crown обходяться покупцям дешевше аналогів від інших виробників. Доступна ціна на всі види товарів, у тому числі зимові куртки - це результат особливої стратегії бренду. Компанія вважає за краще робити мінімальні вкладення в маркетинг і рекламу, справедливо вважаючи, що якісний одяг і зимове туристичне взуття говорять самі за себе.
Компанія Alpine Crown використовує самі передові технології збереження тепла і захисту від вологи. Спортивна термобілизна, що використовує інноваційну мембранну технологію, зберігає тепло при негативних температурах і при цьому ефективно відводить вологу і забезпечує повітрообмін. Зимове взуття цього бренду пропонує ідеальне співвідношення комфорту, захисту від зовнішніх факторів і доступної ціни. Кожна річ торгової марки, будь то лижна куртка, штани або трекинговая взуття виготовлені з турботою про споживача і увагою до деталей.
Повний опис