Про бренд

AJOUR

AJOUR в рекордні терміни завоював міжнародне визнання.
На всесвітній виставці Lyon Mode City у 2006 році колекція потрапила у ряд найбільш трендових і була представлена на подіумі. З того часу світові fashion-критики не втомлюються засипати AJOUR компліментами, а сам бренд показує свої колекції в Ліоні та Парижі, на Salon International de la Lingerie.

Як постійний учасник міжнародних модних форумів, AJOUR формує тенденції майбутніх сезонів. Матеріали для нових колекцій закуповують на престижних міжнародних виставках. Це найякісніші тканини від провідних виробників Франції, Італії та Іспанії. Особливу увагу приділяють прикрасам. В колекціях використовуються металеві кулони, підвіски із натурального каміння, аплікації зі Swarovski. Більшість прикрас створюється вручну, за унікальними ескізами дизайнерів AJOUR.

На світовому fashion-просторі білизни, український бренд відомий завдяки поєднанню фактур та кольорів, а також вишуканому дизайну моделей. Відомо, що українські жінки прагнуть бути ошатними кожен день, а AJOUR любить і вміє виконувати бажання! І вишукану білизну AJOUR оцінили не тільки наші співвітчизниці. Вироби успішно продаються в 48-ми штатах США, багатьох країнах Європи та Азії! Але AJOUR радує не тільки елегантною жіночою білизною. Кожного року бренд презентує колекції модних купальників та домашнього одягу. З AJOUR можна бути модним та стильним, як на морському узбережжі, так і у домашньому затишку.
Повний опис