• Чоловічий одяг
  • Жіночий одяг
  • Аксесуари
Про бренд

MR520

MR520 – український бренд. Ми створюємо одяг з 2015 року. Назва бренду народилася з назви 520 мікрорайону міста Харкова. У цьому районі народилися та виросли творці бренду MR520. Час в цьому мікрорайоні назавжди залишиться в пам'яті як час свободи, можливостей, відкритості, активної життєвої позиції, виходу за рамки правил. Цими цінностями наповнена і концепція бренду MR520. Ми хочемо робити чесний бренд - бренд за який нам не буде соромно. Ми не хочемо йти традиційним шляхом, як роблять всі. Ми знаємо, що наші клієнти завжди шукають чесний продукт.

Як ми це робимо? Ми створюємо одяг MR520 в європейському стилі. Прагнемо застосовувати максимально натуральні і якісні матеріали та фурнітуру. Кожну колекцію випускаємо капсульну, щоб покупець міг придбати повністю завершений образ.

Ми шукаємо та купуємо тканини і матеріали по всьому світу і, в переважній більшості, виробляємо моделі в Україні. Саме в Україні творча група дизайнерів та технологів створює моделі та лекала MR520.
Основні правила MR520 - ставитися до клієнтів з любов'ю. Створити середовище, в якій команда може мислити масштабно, весело проводити час і робити добру справу. Робити якісний продукт за чесною ціною і нічого не приховувати від клієнтів.

Одяг MR520 - це перш за все мода, доступність, якість і комфорт.
Повний опис