Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ

INTERTOP: «Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ!»

Соціальний проект «Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ!» був оснований мережею INTERTOP у 2008 році. В рамках програми щорічно проводиться озелененння міст України. Вже висаджено більше 7000 дерев та кущів в 17 містах України, «Український Сад» в Національному Ботанічному Саду ім А. Н. Гришко, а також «Сімейна алея» в Маріїнському парку в Києві.

Фінансується проект «Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ!» за рахунок прибутку від продажу екосумок для шопінгу – альтернативи поліетиленовому пакету, який забруднює навколишнє середовище.

Перші екосумки INTERTOP створювались у творчій колаборації з українським дизайнером Олесею Теліженко, а в 2012 році з Лілією Пустовіт. У 2014 році до 20-річчя INTERTOP в магазинах з’явилися екосумки з квітковим  принтом, розробленим українською художницею Аліною Максименко. Зображення квітучого саду стало втіленням життєвої енергії та сімейного благополуччя.

Кожен, хто придбає екосумку INTERTOP, зробить свій внесок в озеленення України.

Для нашої компанії важливими є сімейні цінності, – розповідає Валерія Толочина, маркетинг директор INTERTOP, – щороку до програми «Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ!»  приєднуються співробітники, партнери та клієнти. Приходять зі своїми сім’ями, дітьми і висадка дерев перетворюється на свято. Ми розуміємо, що робимо це один для одного, адже зелені парки – легені міст.