Покупки по-новому

Покупки по-новому Все обновки под рукой. Персональные подборки. Сканер штрих-кода

рус
0 800 30-99-19
Бесплатно по Украине
  • Войти
  • Регистрация
Выберите способ входа
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
или
E-mail
Пароль
Не зарегистрированы? Перейти к регистрации?
Забыли пароль?
E-mail

Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ

В рамках соціального проекту «Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ» 11 червня о 12.00 компанія INTERTOP запрошує всіх бажаючих долучитися до озеленення громадського простору в центральній частині міста Львів – площі Музейній. Висадка дерев відбудеться за підтримки Львівської Міської Ради та садового центру «Клуб Рослин».

Презентація ініціативи INTERTOP з озеленення відбудеться в рамках урбаністично-культурного проекту «Майстерня міста». Головною метою заходу є благоустрій громадського простору та залучення мешканців Львова до розвитку міста. Львів входить до п’ятірки кращих міст світу і стане першим містом України, де INTERTOP створить урбаністичний сад.

Музейна площа є одним з улюблених місць відпочинку для багатьох жителів та гостей міста, популярним місцем для спілкування, проведення різних міських заходів, а також для сімейних прогулянок з дітьми. 

«Ми проводимо висадку дерев та кущів в різних містах України з 2008 року. Цього року хотілося б долучитися до європейської ініціативи озеленення в громадських просторах міста. Музейна площа знаходиться серед численних пам’яток архітектури в історичній частині міста, де будь-які зміни ландшафту не є можливими. А от квітучі дерева в горщиках стануть не тільки прикрасою, але і легенями Музейної площі, не порушуючи міський ландшафт», – розповідає маркетинг-директор INTERTOP Валерія Толочина.  

Прогулянка по Музейній площі дарує можливість насолодитися унікальною атмосферою міста Лева. Беззаперечно, це один з улюблених маршрутів для прогулянки з дітьми, а також туристичних маршрутів. Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до благоустрою цієї затишної історичної площі, щоб прогулянки містом стали ще приємнішими і кориснішими.


Коли: субота, 11 червня о 12.00

Де: м. Львів, пл. Музейна (біля Домініканського Собору) 

Следите за стилем жизни вместе с 1200 читателями