Акционные товары по акции «Распродажа предыдущих сезонов» в период с 16 по 22 января возврату не подлежат!

рус
0 800 30-99-19
Бесплатно по Украине
  • Войти
  • Регистрация
Выберите способ входа
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
или
E-mail
Пароль
Не зарегистрированы? Перейти к регистрации?
Забыли пароль?
E-mail

СІМЕЙНА АЛЕЯ INTERTOP

В МАРІЇНСЬКОМУ ПАРКУ З’ЯВИТЬСЯ СІМЕЙНА АЛЕЯ INTERTOP!


Щорічно 24 травня в усіх країнах Європи святкують «Європейський День Парків». Ініціювала проголошення свята Федерація «Європарк» (Europarк Federation) – європейська організація, що об’єднує паркові території в країнах Європи. Європейський День Парків символізує міжнародну солідарність щодо збільшення значення парків та заповідних територій, а також щодо розробки заходів по збереженню природних територій Європи.  

Цього року в рамках соціального проекту «Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ» 24 травня о 12.00 компанія  висадить Сімейну Алею у серці столиці – Маріїнському парку. Це один з улюблених парків для багатьох жителів міста Київ, популярне місце для спілкування, проведення різних міських заходів, а також для ваших сімейних прогулянок.  

«Ми проводимо висадку дерев та кущів в різних містах України з 2008 року. Раді, що цього року наша висадка буде проведена в Маріїнському парку. Щиро віримо, що сімейна алея INTERTOP, як символ життєвої енергії та сімейного благополуччя, стане улюбленим та безпечним маршрутом для сімейних прогулянок однією з самих красивих столиць Європи – містом Київ, – розповідає Валерія Толочина, Маркетинг директор INTERTOP.»

Прогулянка по Маріїнському парку подарує вам не тільки можливість насолодитися видами Дніпра, київських схилів, пейзажами лівого берега, стадіоном «Динамо», але і можливість прогулятися сімейною алеєю INTERTOP, насолоджуючись красою природи, що нас оточує.

Висадка сімейної алеї INTERTOP відбудеться у рамках першого міського пікніка Kiev Sunday Breakfast, а також фестивалю Kyiv Open Air. У Маріїнському парку на свіжому повітрі будуть представлені англійські, американські, французькі, шотландські, італійські, каталонські, бразильські, азіатські та українські сніданки. Поціновувачам здорової їжі будуть запропоновані вегетаріанські, веганські та фітнес сніданки. В програмі заходу також заплановані: спортивні змагання, прогулянка парком на велосипедах, сеанс по йозі для всіх бажаючих, джазові мотиви на літній сцені «Мушля\Ракушка», дитяча зона з конкурсами та подарунками.

Компанія INTERTOP є організатором соціального проекту «Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ». В рамках цієї ініціативи щороку проводиться озеленення міст України. Компанією вже висаджено більш ніж 7000 дерев та кущів у різних містах України, а також «Український Сад» у київському Національному Ботанічному Саду ім.. А. Н. Гришко. Кошти на проект «Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ» надходять з продажу екосумочок для шопінгу. Перші екосумочки INTERTOP було створено спільно з українськими дизайнерами Олесею Теліженко та Лілією Пустовіт. У 2014 році до 20-річчя компанії відома українська художниці Аліна Максименко створила зображення квітучого саду для нової екосумочки INTERTOP. 

Запрошуємо всіх бажаючих посадити дерево!

24 травня о 12.00

Маріїнський Парк (біля літньої сцени «Ракушка»

зі сторони стадіону «Динамо»)

Вхід вільний!

Отзывы про СІМЕЙНА АЛЕЯ INTERTOP

Прокомментируйте или задайте вопрос
Комментарий
Ваше имя
Эл. почта
Следите за стилем жизни вместе с 1200 читателями