Покупки по-новому

Покупки по-новому Все обновки под рукой. Персональные подборки. Сканер штрих-кода

рус
0 800 30-99-19
Бесплатно по Украине
  • Войти
  • Регистрация
Выберите способ входа
Войти как пользователь
Вы можете войти на сайт, если вы зарегистрированы на одном из этих сервисов:
или
E-mail
Пароль
Не зарегистрированы? Перейти к регистрации?
Забыли пароль?
E-mail

СІМЕЙНА АЛЕЯ INTERTOP

В МАРІЇНСЬКОМУ ПАРКУ З’ЯВИТЬСЯ СІМЕЙНА АЛЕЯ INTERTOP!


Щорічно 24 травня в усіх країнах Європи святкують «Європейський День Парків». Ініціювала проголошення свята Федерація «Європарк» (Europarк Federation) – європейська організація, що об’єднує паркові території в країнах Європи. Європейський День Парків символізує міжнародну солідарність щодо збільшення значення парків та заповідних територій, а також щодо розробки заходів по збереженню природних територій Європи.  

Цього року в рамках соціального проекту «Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ» 24 травня о 12.00 компанія  висадить Сімейну Алею у серці столиці – Маріїнському парку. Це один з улюблених парків для багатьох жителів міста Київ, популярне місце для спілкування, проведення різних міських заходів, а також для ваших сімейних прогулянок.  

«Ми проводимо висадку дерев та кущів в різних містах України з 2008 року. Раді, що цього року наша висадка буде проведена в Маріїнському парку. Щиро віримо, що сімейна алея INTERTOP, як символ життєвої енергії та сімейного благополуччя, стане улюбленим та безпечним маршрутом для сімейних прогулянок однією з самих красивих столиць Європи – містом Київ, – розповідає Валерія Толочина, Маркетинг директор INTERTOP.»

Прогулянка по Маріїнському парку подарує вам не тільки можливість насолодитися видами Дніпра, київських схилів, пейзажами лівого берега, стадіоном «Динамо», але і можливість прогулятися сімейною алеєю INTERTOP, насолоджуючись красою природи, що нас оточує.

Висадка сімейної алеї INTERTOP відбудеться у рамках першого міського пікніка Kiev Sunday Breakfast, а також фестивалю Kyiv Open Air. У Маріїнському парку на свіжому повітрі будуть представлені англійські, американські, французькі, шотландські, італійські, каталонські, бразильські, азіатські та українські сніданки. Поціновувачам здорової їжі будуть запропоновані вегетаріанські, веганські та фітнес сніданки. В програмі заходу також заплановані: спортивні змагання, прогулянка парком на велосипедах, сеанс по йозі для всіх бажаючих, джазові мотиви на літній сцені «Мушля\Ракушка», дитяча зона з конкурсами та подарунками.

Компанія INTERTOP є організатором соціального проекту «Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ». В рамках цієї ініціативи щороку проводиться озеленення міст України. Компанією вже висаджено більш ніж 7000 дерев та кущів у різних містах України, а також «Український Сад» у київському Національному Ботанічному Саду ім.. А. Н. Гришко. Кошти на проект «Я ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ» надходять з продажу екосумочок для шопінгу. Перші екосумочки INTERTOP було створено спільно з українськими дизайнерами Олесею Теліженко та Лілією Пустовіт. У 2014 році до 20-річчя компанії відома українська художниці Аліна Максименко створила зображення квітучого саду для нової екосумочки INTERTOP. 

Запрошуємо всіх бажаючих посадити дерево!

24 травня о 12.00

Маріїнський Парк (біля літньої сцени «Ракушка»

зі сторони стадіону «Динамо»)

Вхід вільний!

Следите за стилем жизни вместе с 1200 читателями