КОРОЛЕВА БАЛУ
27 апреля, 2015
Стань Королевою балу разом з INTERTOP!

Грандіозний конкурс  від INTERTOP - відчуйте себе королевою у сукні від відомих українських дизайнерів!

Проект «Королева балу» об’єднає зусилля п’яти кращих українських дизайнерів, що створять сукні нашим переможцям - випускницям – і минулим, і нинішнім. Ідеальна сукня від LAKE, BEVZA, Elena Burba, Ksenia Schnaider та GOLETS може стати Вашою!

Дівчата, ви пам’ятаєте свій випускний вечір? Згодні – інколи його і згадувати не хочеться, а все – через невдалу сукню. Тому ми вирішили провести грандіозний конкурс  та подарувати можливість усім випускницям – і минулим, і нинішнім – відчути себе королевами у сукнях від відомих українських дизайнерів!
Щоб стати учасницею розіграшу, вам потрібно: 

- здійснити покупку в магазині INTERTOP,  INTERTOP KIDS або в інтернет-магазині INTERTOP.UA  (взуття чи сумка) з 1.04.15 по 21.05.15
- зареєструватись на промо-сторінці intertop.ua в період 27.04.15 - 21.05.15
- зберегти свій чек до кінця конкурсу та пред'явити його для отримання призу

Серед усіх учасників з допомогою random.org ми визначимо п’ять переможниць, які отримають унікальні сукні від українських дизайнерів, взуття INTERTOP та модну фотосесію! 

Інформаційні партнери зaходу  COSMO.COM.UA та ELLE.UAОфіційні правила конкурсу

Ніжні, витончені, прекрасні, бездоганні… Наші Королеви балу гідні всіх компліментів світу! Вітаємо красунь з перемогою, сьогодні наші найщиріші вітання лунають лише для вас